Witamy na stronach najstarszego portalu o mieście Przemyślu.

Kiedy to w maju 1998 roku "workjoy" stawiał pierwsze kroki, byliśmy dumni, z odwiedzin każdego Przemyślanina.
Od lat, wspólnie z Wami udowadniamy, że Przemyśl to jedno z najstarszych i najpiękniejszych polskich miast. Przemyśl urzeka swoich gości pejzażem krętych, stromych uliczek, przytulonych do nich wiekowych budowli i wspinających się wysoko kościelnych wież. Bogactwo historii Przemyśla sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. To miasto z ciągle żywym, tworzonym przez stulecia klimatem. A słynący z gościnności Przemyślanie dbają, aby każdy chętnie wracał do położonego nad Sanem grodu Przemyśl.

Serdecznie Zapraszamy i Dziękujemy, że jesteście z nami !

Redakcja Przemyskiego Serwisu Informacyjnego Artykuły sponsorowane

Gdy zapytać kogoś o przeciążenie mięśni, odpowiedź będzie z reguły dotyczyła nadmiernego wysiłku fizycznego. Ktoś przesadził na treningu, ktoś inny nosił ciężary, jeszcze ktoś użył nadmiernej siły podczas jakiejś naprawy – i gotowe. Boli. To wszystko prawda: trening polega na systematycznym zwiększaniu obciążeń po to, by przygotowywać mięśnie na coraz to większy wysiłek. Jeśli odbywa się to stopniowo, nie za szybko, a treningom towarzyszy rozgrzewka przed i odpowiednia dawka wypoczynku po, wszystko jest w porządku. Niestety, łatwo o „przegięcie”: udało się podnieść poprzeczkę o jeden ząbek, to czemu nie dołożyć dwóch następnych?
Zakupy w sieci stają się coraz bardziej popularne. Najistotniejszą ich zaletą jest to, że nie trzeba w ogóle wychodzić z domu. Tak duże zainteresowanie zakupami online wpłynęło na to, iż z miesiąca na miesiąc rośnie liczba sklepów internetowych. Wielu sprzedawców traktuje tego rodzaju działalność jako swoistą formę kontaktu z potencjalnym klientem i kontrahentami. Co więcej, posiadanie własnego sklepu internetowego daje niepowtarzalną szansę na utrzymanie stałych klientów oraz pozyskanie nowych. Dzięki temu będzie możliwe stworzenie bazy stałych klientów w celu podtrzymania powstałych relacji. E-zakupy przyciągają niskimi cenami produktów, bogatym asortymentem oraz możliwością zaoszczędzenia czasu.
Zgodnie z danymi statystycznymi GUS, około 4% Polaków w ogóle nie jest ubezpieczonych. Spowodowane to jest zbyt dużymi stawkami składek oraz brakiem zaufania do firm zajmujących się ubezpieczeniami. Większość osób woli odłożyć te pieniądze na inne wydatki, niż przeznaczyć je na zakup ubezpieczenia. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zapoznaj się z poniższymi zasadami. Dowiedz się, czy ubezpieczanie się ma jakiś cel dla którego warto je wykupić? – komentuje ekspert Mikrorata.pl, Ewelina Nadworna.

ARCHIWUM ARTYKUŁÓW »


Ogłoszenia drobne

Reklama