Witamy na stronach najstarszego portalu o mieście Przemyślu.

Kiedy to w maju 1998 roku "workjoy" stawiał pierwsze kroki, byliśmy dumni, z odwiedzin każdego Przemyślanina.
Od lat, wspólnie z Wami udowadniamy, że Przemyśl to jedno z najstarszych i najpiękniejszych polskich miast. Przemyśl urzeka swoich gości pejzażem krętych, stromych uliczek, przytulonych do nich wiekowych budowli i wspinających się wysoko kościelnych wież. Bogactwo historii Przemyśla sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. To miasto z ciągle żywym, tworzonym przez stulecia klimatem. A słynący z gościnności Przemyślanie dbają, aby każdy chętnie wracał do położonego nad Sanem grodu Przemyśl.

Serdecznie Zapraszamy i Dziękujemy, że jesteście z nami !

Redakcja Przemyskiego Serwisu Informacyjnego Artykuły sponsorowane

Automaty to jeden z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszy gatunek gier na dzisiejszym rynku. Do tego stopnia, że kasyna https://casino-lavina.top/ zawierają nawet bonusy na darmowych automatach do gier w swoich ofertach powitalnych. Automaty działają na zasadzie bębnów i linii wypłat. Jako przykładu użyję tego, że przeciętny automat ma 5 bębnów z 25 liniami wygrywającymi. Przy slocie tego układu oznacza to, że masz co najmniej 125 możliwych kombinacji wygrania jakiejś formy nagrody.
Kupując szczoteczkę soniczną stajemy przed wyborem nie tylko modelu urządzenia, ale także końcówek. Jak wiemy, są one wyspecjalizowane, co oznacza, że zostały przeznaczone do innych zadań. Z tego powodu mogą różnić się od siebie kształtem, wielkością, twardością włosia czy gęstością. Bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jakie końcówki oferuje nam Philips do swoich szczoteczek z linii Sonicare? Sprawdźmy to.
Jeden telewizor, a tak wiele możliwości. Filmy, seriale, wiadomości, audycje telewizyjne, transmisje sportowe ? to standard. Współczesne telewizory oferują jednak dużo więcej. Ulubione gry z telefonu na dużym ekranie? Przeglądanie zdjęć z tabletu? Oglądanie klipów na YouTubie bez konieczności włączania komputera czy laptopa? A może najnowsza gra konsolowa? Dla Smart TV to żaden problem! Czym jest telewizor określany jako ?Smart TV?? Smart TV to określenie, które tłumaczy się u nas jako ?inteligentny telewizor? (choć w tłumaczeniu dosłownym powinien być to ?mądry telewizor?). Określa ono telewizory z systemami operacyjnymi - aktualnie najbardziej popularne to Android, webOS i Tizen.

ARCHIWUM ARTYKUŁÓW »


Ogłoszenia drobne

Reklama