Które końcówki wybrać do szczoteczki Philips Sonicare?

2021-09-22 21:27:54

Kupując szczoteczkę soniczną stajemy przed wyborem nie tylko modelu urządzenia, ale także końcówek. Jak wiemy, są one wyspecjalizowane, co oznacza, że zostały przeznaczone do innych zadań. Z tego powodu mogą różnić się od siebie kształtem, wielkością, twardością włosia czy gęstością. Bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jakie końcówki oferuje nam Philips do swoich szczoteczek z linii Sonicare? Sprawdźmy to.

 

Końcówki Philips Sonicare for kids 3+ HX6032/33

Końcówki te można stosować ze wszystkimi szczoteczkami sonicznymi Philips Sonicare z serii: Easy Clean, Healthy White, FlexCare, FlexCare + oraz Diamond Clean. Zostały one stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach szczoteczek sonicznych. Tych, którzy skończyli już 3 lata. Wyróżnia je bardzo delikatne włosie oraz znacznie mniejsze rozmiary główki. Końcówki zostały wyprofilowane tak, by czyścić dokładnie łuki zębowe dzieci. Docierają nawet do trudnodostępnych miejsc takich jak przestrzenie międzyzębowe zapewniając czystość i świeżość w jamie ustnej. Dzięki gumowej nakładce korzystanie z urządzenia staje się bezpieczniejsze. Wynika to z tego, że plastikowa końcówka nie wibruje dotykając szkliwa zębów.

Końcówki Philips Sonicare for kids 7+ HX6042

Końcówki można umieścić na wszystkich szczoteczkach z serii Philips Sonicare poza Elite. Zostały stworzone z myślą o dzieciach, które skończyły 7 lat. Dopasowują się idealnie do kształtu dziecięcych łuków zębowych, co pozwala na dokładne czyszczenie. Posiadają cienkie włosie, które dociera do trudnodostępnych miejsc takich jak przestrzenie międzyzębowe, czyszcząc je z osadów i płytki bakteryjnej. Dzięki temu, że główka końcówki została pokryta cienką warstwą gumy, chroni żeby przed wystąpieniem mikro-urazów. Zapewniają długotrwałe uczucie czystości i świeżości wewnątrz jamy ustnej.

Końcówki Philips Sonicare ProResults

Można dopasować je do takich szczoteczek sonicznych od Philipsa jak EasyClean, Healthy White, FlexCare oraz DiamondClean. Spotkamy je w dwóch wersjach: Standard i Mini. Te pierwsze mają większe rozmiary. Oznacza to, że sprawdzą się u osób dorosłych, które posiadają duże łuki zębowe lub duże zęby. Z kolei końcówki w wersji mini mogą być używane przez osoby z wąskimi łukami zębowymi ora ciasno ułożonymi zębami przez co sprawdzą się także u dzieci. Obie wersje są wyprofilowane tak, by bez trudu obejmować zęby w całości, co sprawia, ze zapewniają dokładne czyszczenie. Ich cechą charakterystyczną jest podłużna główka, która upodabnia je do szczoteczek manualnych.

Końcówki Philips Sonicare Adaptive Clean

Końcówki można zastosować do wszystkich szczoteczek Philips Sonicare oprócz PowerUp Battery i Essence. Doskonale czyszczą dzięki temu, że zapewniają nawet 4-krotnie większą powierzchnię kontaktu z zębami. Poza tym amortyzują zbyt duży nacisk, jaki może pojawić się, kiedy myjemy zęby. Są bardzo delikatne dla dziąseł. Dzięki temu mogą ich używać nawet osoby cierpiące na paradontozę czy nadwrażliwość. Pełnię swoich możliwości pokazują, kiedy są stosowane przez osoby mające mosty, implanty czy aparaty ortodontyczne. Poza tym świetnie usuwają płytkę bakteryjną nawet z trudnodostępnych miejsc. Posiada mocowanie na zatrzask, które zapewnia, że wygodę. Końcówka posiada też wskaźnik zużycia, który informuje nas o tym, ze należy ją wymienić.

Końcówki Philips Sonicare DiamondClean

Końcówki te można dopasować do wszystkich modeli Philips Sonicare, oprócz tych z serii Elite. Występują w trzech wersjach: Standard HX6062, Standard HX6064 i Mini. Niezależnie od tego, którą z nich wybierzemy, zapewni nam ona dokładne czyszczenie. Jest ono możliwe dzięki temu, że końcówka doskonale przylega do powierzchni zębów. Końcówki te są przeznaczone do tego, by przywracać zębom ich naturalny kolor. Sprawdzą się u palaczy, a także osób, które spożywają dużo kawy i herbaty. Główki szczoteczki zostały wyposażone w osłonkę na włosie końcówki. Są one zakładane są na wygodny w użyciu zatrzask. Posiadają wskaźnik zużycia, który informuje o konieczności wymiany główki szczoteczki.

Końcówki Philips Sonicare G2 Optimal Gum Care

Końcówki te można stosować ze wszystkimi szczoteczkami sonicznymi Philips Sonicare poza tymi z serii PowerUp Battery i Essence. Są wyspecjalizowane w tym, by dokładnie czyścić powierzchnię zębów w miejscu, w którym styka się ona z dziąsłami. Gęsto ułożone włosie masuje dziąsła, co wpływa na poprawienie się stanu ich ukrwienia. Końcówka jest zakrzywiona, co pozwala dotrzeć do zębów w głębi jamy ustnej. Ta główka pełnię swoich możliwości osiąga podczas mycia w trybie BrushSync™. Nie jest on jednak dostępny we wszystkich modelach szczoteczek. Końcówka została wyposażona także we włókna wskaźnikowe, które informują o konieczności wymiany główki na nową. Wygląda to tak, że zmieniają one wraz z użytkowaniem swoją barwę na białą. Doskonale czyszczą przestrzenie międzyzębowe.

Końcówki Philips Sonicare InterCare

Można je zamontować na wszystkich modelach szczoteczek sonicznych z linii Philips Sonicare poza tymi z serii Elite. Dzięki nim dotrzemy do trudnodostępnych miejsc w jamie ustnej. Ułatwia to ich budowa. Końcówka posiada wyprofilowane włosie o rożnej długości, dzięki któremu szczoteczka stale przylega do zębów. Sprawdzi się do tego, by dokładnie usunąć płytkę nazębną. Końcówki nie zostały wyposażone w kolorowe pierścienie do rozróżniania głowic. Posiadają natomiast oznaczenia u podstawy końcówki. Dzięki podłużnej główce łatwiej jest manewrować wewnątrz jamy ustnej. Wygodny zatrzask pozwala na proste i sprawne zakładanie końcówki.

Końcówki Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence

Końcówka ta pasuje do wszystkich uchwytów szczoteczek Philips Sonicare z wyjątkiem tych z serii PowerUp Battery i Essence. Pozwala usunąć nawet do 7 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka. Jest to możliwe dzięki specjalnie zakrzywionej końcówce, która precyzyjnie dociera do trudnodostępnych miejsc w jamie ustnej. Można nią bez trudu sięgnąć nawet do tylnych zębów. Posiada specjalny system, który informuje o konieczności wymiany końcówki. Najlepsze efekty osiąga się myjąc w trybie BrushSync™, który jest dostępny w wybranych modelach szczoteczek sonicznych. Dzięki mocowaniu na zatrzask nie trzeba martwić się o to, że będzie to czynność wymagająca.

Końcówki Philips Sonicare Sensitive

Można je dopasować do wszystkich modeli Philips Sonicare, oprócz tych z serii Elite. Największą zaletą końcówek z tej serii jest to, ze są o 25% delikatniejsze od najczęściej wybieranych końcówek jakimi są ProResults. Dzięki temu sprawdzą się u osób, które cierpią na nadwrażliwość zębów i dziąseł oraz tych, którzy mają odsłonięte szyjki zębowe. Końcówki te pozwalają na dokładne czyszczenie zarówno płytki nazębnej, jak i przestrzeni międzyzębowych. Przylegają doskonale do zębów, co przekłada się na to, że zapewniają uczucie świeżości i czystości jamy ustnej na długo po umyciu zębów. Na wyposażeniu jest także higieniczna nakładka, która może przydać się w podróży. Włosie informuje nas o konieczności wymienienia końcówki na nową. Całość jest mocowana na zatrzask.

Końcówki Philips Sonicare TongueCare

Końcówki te można połączyć ze wszystkimi modelami szczoteczek Philips Sonicare oprócz tych z serii PowerUp i Essence. Końcówki ta doskonale sprawdzą się do tego, by czyścić język. To właśnie na nim osadza się najwięcej bakterii. Mogą być one przyczyną powstawania nieświeżego oddechu, a także brzydkiego osadu. Końcówki te zapewniają głębokie oczyszczacie języka dzięki czemu w jamie ustnej będzie występować mniej bakterii. Główka posiada aż 240 mikrowłókien. Została zaprojektowana tak, by dokładnie dotrzeć do przestrzeni wokół grzbietów i rowków na języku. Jej kompaktowy kształt zwiększa skuteczność czyszczenia języka. Główka jest ruchoma, co pozwala w łatwy sposób nią manewrować.

Końcówka Philips Sonicare Diamond Clean Standard Black Edition

Końcówki te zostały stworzone z myślą o dopasowaniu ich do szczoteczek z serii Philips Sonicare Diamond Clean Black HX9352/04. Można je zamontować na wszystkich modelach szczoteczek poza tymi z serii Elite. Od końcówek ProResults różni je to, że mają o 44% więcej włosia. Dzięki temu jeszcze dokładniej czyszczą wnętrze całej jamy ustnej, w tym trudnodostępnych przestrzeni międzyzębowych. Pozwalają nie tylko pozbyć się osadów i płytki nazębnej, ale też usunąć przebarwienia. Zostały stworzone na planie rombu, co pomaga im dotrzeć do każdego miejsca w jamie ustnej. Dodatkowo główka końcówki posiada osłonkę na włosie końcówki. Wyróżnia je czarny kolor, nadający im elegancji.

Końcówki Philips Sonicare Optimal White W2 HX6064/10

Można je założyć na wszystkie szczoteczki soniczne Philips Sonicare poza tymi z serii PowerUp, Essence i Elite. Dzięki temu, że posiadają gęsto ułożone włosie w kształcie rombu dokładnie docierają do wszystkich miejsc w jamie ustnej, w tym do przestrzeni międzyzębowych. Doskonale sprawdzą się do dokładnego czyszczenia zębów. Pozwalają usunąć przebarwienia. Dzięki temu uśmiech wydaje się bielszy już w tydzień po tym, jak zacznie się myć zęby przy użyciu tej końcówki. Pierwsze efekty widać już po 3 dniach stosowania. W trybie BrushSync™ automatycznie wybierają najlepszy tryb czyszczenia zębów i intensywność szczotkowania dostosowaną do naszych potrzeb. Ich głównym zadaniem jest wybielanie zębów. Mocowane są na wygodny klik. Dzięki temu w prosty sposób można je wyczyścić i wysuszyć.

Wszystkie prezentowane końcówki do szczoteczek sonicznych znajdziesz w sklepie Denthelp.pl: https://denthelp.pl/koncowki/koncowki-do-szczoteczek/koncowki-do-szczoteczek-sonicznych

Reklama